Zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo vesmírne agentúry v tejto dobe už bežne neponúkajú zájazdy na Mesiac? Prečo zo šľapaje Neila Armstronga , či americkej vlajky zarazenej na povrchu, nie sú lukratívne turistické atrakcie? No…odpoveď je vraj jednoduchá a desivá: pretože lety na Mesiac sú mimoriadne nebezpečné!

echo adrotate_group(1);

Rastúca teória o sprisahaní naznačuje, že Mesiac je obsadený pokročilou mimozemskou civilizáciou, ktorej predstavitelia zakázali ľuďom, aby sa ešte vrátili.

Táto hypotéza vlastne celkom zapadá do ďalších, ktoré tvrdia, že na temnej strane Mesiaca sú mimozemské základne.

Vo súvislosti s týmto tvrdením webová stránka Ancient Code tvrdí: “Pýtali ste sa niekedy, prečo sa ľudstvo v posledných rokoch nevrátilo na mesiac? Podľa mnohých výskumníkov a ufológov americká vesmírna agentúra skrýva pred verejnosťou zlovestné tajomstvo a nie sme oboznámení so všetkým, čo sa stalo – a stále sa deje – na povrchu mesiaca.”

“Mnoho ľudí tvrdí, že existuje dostatok dôkazov naznačujúcich prítomnosť základní mimozemšťanov na Mesiaci. Povesti, odtajnené dokumenty a informátori prichádzajú s tým, že agentúry po celom svete si jednoducho nemôžu dovoliť verejne odhaliť , čo sa na Mesiaci naozaj nachádza“

Teória naznačuje, že astronauti NASA počas pristávacích mesiacov sa stretli s mimozemšťanmi, ktorí ich nakoniec varovali, aby sa nikdy nevrátili.

Ancient Code  dodáva: “Myšlienka, že na Mesiaci existuje mimozemská civilizácia, by vysvetľovala, prečo sme sa tak náhle prerušili misie na Mesiac…A tiež to, prečo , s našou súčasnou technológiou sme stále na lunárnom povrchu nevybudovali nepretržite obsadenú základňu. Veď nebolo by jednoduchšie stavať na povrchu Mesiaca trvalú štruktúru, ako mať na Zemi obiehajúcu vesmírnu stanicu?”

Rozsiahla teória prechádza na to, že mimozemšťania ťažia na Mesiaci svoje zdroje a UFO, ktoré údajne navštívia Zem, sú umiestnené na Mesiaci.

Dr Harold Urey analyzoval lunárnu vedu za 50. rokov.

Ďalej Ancient Code  hovorí: “Ale je tam naozaj mimozemská základňa? No, myslím, že to nemôžete vedieť, ale je náhoda, že existujú nejaké lunárne skaly, o ktorých sa zistilo, že obsahujú spracované kovy ako je Brass, Uran 236 a Neptúnium 237? Tieto prvky by sa NIKDY nevyskytli len tak prirodzene. Urán 236 je rádioaktívny jadrový odpad, ktorý sa nachádza v vyhorenom jadrovom a repasovanom uráne. Ale ešte zaujímavejšie je, že Neptúnium 237 je rádioaktívny kovový prvok a vedľajší produkt jadrových reaktorov a výroba plutónia.”

Avšak táto teória bude vyvrátená, ak prinesie projekt SpaceX spoločnosti Elona Muska ďalšie prevratné informácie.

Zdroj: express.co.uk | Foto: express.co.uk; youtube.com

echo adrotate_group(3);