Človek tvor jedinečný a absolútne odlišný od iných tvorov žijúcich na Zemi. Práve to vyvoláva neustále otázky vedcov o pôvode. A niektorí odborníci sú presvedčení, že konečne majú odpoveď: Tá je skutočne bizarná a už tradične zrejme rozhnevá konvenčne zmýšľajúcich veriacich, ako aj tradične zameraných ľudí…

 

V ľudskom genóme sa nachádzajú stovky  podivných genetických sekvencií. ktoré sú vlastné iba nášmu druhu. To znamená, že ich nemožno nájsť v DNA iných živých bytostí.

Podľa odvážneho názoru vedcov,  prvý zástupca Homo sapiens, je výsledkom genetického inžinierstva. Teda projektom, ktorý vytvorili členovia vyspelej mimozemskej civilizácie….

“Áno, je to tak. Znie to ako krutá pravda, ale TÁTO  verzia je oveľa konzistentnejšia ako náboženské vysvetlenie pôvodu človeka. No, viete, že ten príbeh o  Adamovi a Eve – .. Ten naozaj neobstojí” , – hovorí vedec a spisovateľ Zacharia Sitchin.

A ako zavrhol biblické vysvetlenie stvorenia človeka, rovnako popiera aj ľudskú evolúciu. Lebo podľa jeho tvrdenia, sú ľudské gény zodpovedné za myseľ až príliš neuveriteľné, aby boli považované za produkt prirodzeného vývoja.

“Náš genóm sa zhoduje s genómom primátov na deväťdesiat päť percent, ale vo zvyšných päť percent je pokryté niečo, čo je veľmi ťažké vysvetliť, pokiaľ ide o Darwinovu teóriu jediným možným vysvetlením pre vznik génov zodpovedných za myslenie – a. Zámerná modifikácie, ktorý bol vyrobený inteligentnými bytosťami a. tu neznamená boží zásah, nie, všetko je oveľa prozaickejšia – sme vytvorení mimozemšťanmi z iných planét, na základe opíc “ , – hovoria odborníci.

 

A za našu redakciu len dodávame, že teória o tom, ako človeka vytvorili mimozemské bytosti, nie je v tak úplnom protiklade Biblie. Teda ak použijeme trošku nekonvenčný preklad. (Viac čítaj TU)

 

Zdroj: newsweek.com | Foto: youtube.com; pixabay.com; commos.wikipedia.com

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk