Na celom svete existujú stovky ľudí, ktorí sú presvedčení, že sa v tvárou v tvár stretli s mimozemskými bytosťami. A niekedy toto stretnutie skončilo únosom a zajatím úbohého svedka. Maurizio Cavallo, 63-ročný taliansky vedec sa tiež radí do tejto skupiny. Tvrdí, že bol väznený obyvateľmi tajomnej planéty Clarion. A to dokonca hneď niekoľkokrát…

V minulosti bol Cavallo zamestnancom Univerzity vo východnom Piemonte, ale v posledných rokoch sa nazýva nezávislým novinárom. Podarilo sa mu predstaviť niekoľko vedeckých a ufologických diel, kde rozprával o svojom kontakte s mimozemskou rasou.

Podľa Taliana sa s nimi stretol viac ako raz a bol dokonca unesený na inú planétu. Napriek tomu v ňom nevyvolali zdesenie, alebo obavy. Naopak, považuje ich za “obrancov vesmíru”. Je presvedčený, že sú prvými predkami človeka a teraz žijú na samom okraji vesmíru.

Cavallo tvrdí, že prvý kontakt s mimozemšťanmi sa uskutočnil v roku 1981. Vtedy bol, podľa jeho slov unesený. Následne mu jeho väznitelia odhalili veľa tajomstiev o tom, ako vesmír funguje. Najmä podľa neho v slnečnej sústave nie je 9, ale 12, a on tiež údajne zostal s s mimozemšťanmi pomerne dlhý čas.

 

Zdroj:actualnews.org | Foto:youtube.com