Uvedenie kontroverzného dokumentu BOMBSHELL vyvolalo medzi verejnosťou búrlivé reakcie a znepokojenie. Tvrdí sa tam, že mimozemšťania vkladajú do ľudskej nohy zariadenie, ktorým nás následne ovládajú…alebo minimálne sledujú. A jeden doktor sa rozhodol takýmto nešťastníkom pomôcť.  

Film Pacient Sedemnásť, produkovaný nezávislým režisérom Jeremym Corbellom, predstavuje to, čo niektorí považujú za dôkaz mimozemskej technológie

Toto tvrdenie, že mikroobjekt využíva nanotechnológiu je teória, ale nikdy sa nepreukázalo elektromagnetické žiarenie.

Produkcia je pomenovaná po 17 hlásených pacientoch, ktorých pomohol Dr. Roger Leir, známy ufológ, ktorý tvrdí, že odstránil 16 mimozemských implantátov.

Pacient sedemnásť verí, že má niekoľko skúseností s inteligentnými životnými formami, ktoré nie sú z tejto planéty, čo je tvrdenie viac ako troch miliónov Američanov, ktorí trpia tým, čo sa nazýva “mimozemský syndróm únosu”.

Neidentifikovaný muž povedal, že si nikdy neuvedomil, že v jeho nohe je malý kovový predmet – veľkosti “špičky zápalky”, ktorý sa naznačuje, že bol tajne vložený počas kontaktu s mimozemskou civilizáciou .

“Chcem, aby to skončilo, len chcem, aby to bolo odstránené,” povedal kameramanovi.”To je strašnejšie ako peklo.”

Zábery ukazujú pacientovu operáciu a potom výsledky vedeckého testovania miniatúrneho implantátu, o ktorom je doktor Leir presvedčený, že “nepochádza z našej slnečnej sústavy, a už vôbec nie zo Zeme”.

Vedec Steve Colbern tvrdí, že implantát pozostáva z 36 prvkov, z ktorých mnohé sa údajne bežne na Zemi nevyskytujú.

“Je to pravdepodobne sofistikovaná nanotechnologická pomôcka,” povedal Colbern.

Tento bizarný objekt skúma aj nanofyzik Chris Cooper.

Povedal: “Neviem si predstaviť nič, čo by mohlo vysvetliť, prečo by tento človek (sedemnásty pacient) mal mať čarodejnícky prvok vo vnútri vzorky vloženej do nohy.Toto je najpozoruhodnejší súbor prvkov v jednoduchej vzorke, akú som kedy videl.”

Dokument ukazuje, ako doktor Leir verí, že zdanlivé zariadenie vydáva “skalárne vlny” – typ elektromagnetického žiarenia, ktoré bolo teoretizované, ale nikdy sa nepreukázalo, že existuje, ale šíri sa rýchlejšie ako rýchlosť zvuku a môže byť potenciálne využité na komunikáciu.

Konšpiračná teória tvrdí, že tajomná technológia bola použitá na manipuláciu s meteorologickými udalosťami.

Filmový režisér Jeremy Corbell tvrdí, že sa snažil  zachovať  otvorenú myseľ v otázke, či implantát odstránený z pacienta, má  mimozemským pôvodom.

“Povedal som Dr. Leirovi, že nafilmujem jeho operáciu, ale ak by klamal, zahmlieval, či ohýbal pravdu,  alebo sa pokúsil o zavádzanie verejnosti  akýmkoľvek spôsobom tým, že zmení svoje výsledky, odchádzam,” povedal Corbell viceprezidentovi.

“Spýtal som sa ho, či si je istý, že chce, aby som filmoval jeho prácu, a on povedal:” Áno, Jeremy. Robím to už viac ako dve desaťročia a je tu niečo tu určite je!”

“Možno som sedel na najimpozantnejších fyzických dôkazoch o mimozemskom nanotechnologickom zariadení z pokročilej inteligencie mimozemšťanov … alebo nie.”

Zdroj:dailystar.co.uk | Foto:youtube.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.