Samozvaný profesionálny časový sprievodca šokoval tvrdením, že Nemecko v skutočnosti vyhralo druhú svetovú vojnu. To, že dnes veci vnímame inak je spôsobené faktom, že  stroj času v Londýne zmenil priebeh histórie, aby pomohol spojencom proti Hitlerovi. Kontroverzné odhalenia zverejnil  v bizarnom videu.

echo adrotate_group(1);

Muž, ktorý chcel zostať v anonymite “pre svoju vlastnú bezpečnosť”, prezradil teóriu sprisahania youtube channel Apex TV. Tvrdil, že vie, “veľmi závažné informácie, ktoré môžu šokovať všetkých”.

Časový cestovateľ povedal, že pred niekoľkými rokmi žil v Londýne a pracoval pre tajné laboratórium s názvom “Globus”, ktoré experimentovalo s mnohými revolučnými technológiami vrátane časových strojov.

Tvrdil, že projekty boli financované z USA, Ruska a Veľkej Británie, ale tieto krajiny používali časový stroj na vlastné účely.

Predpokladaný časový sprievodca povedal: “Priateľsky hovoriaci, bolo povedané, že v druhej svetovej vojne sa uskutočnili mnohé zmeny a Nemecko napokon zvíťazilo. Francúzsko, Ukrajina, Dánsko, Rakúsko a Poľsko boli pod jeho kontrolou…“

Vo videoklipe, údajný cestovateľ v čase dodal, že “v súčasnosti je Británia väčšia, pretože rozširuje svoju plochu pomocou tohto stroja” a tisíce helikoptér boli poslané počas stáročnej vojny medzi Anglickom a Škótskom.

Je prekvapujúce, že človek tiež tvrdil: “Rusko zmenilo niečo v rusko-tureckej vojne.Mesto Krasnodor patrilo Turecku, ale Rusko to zmenilo. A Arizona a Kalifornia patrili do Mexika.Teraz sú súčasťou USA. Všetko sa to stalo s pomocou toho magického stroja.”

Niektorí ľudia na sociálnych médiách prejavili nadšenie príbehu, zatiaľ čo iní tvrdili, že “stále čakajú na dôveryhodné dôkazy”.

Jeden povedal: “Som veľmi skeptický voči príbehu tohto človeka …Veľa nezodpovedaných otázok a jeho vysvetlenie bolo príliš vágne, aby bolo možné ich brať vážne.”

 

Zdroj: express.co.uk| Foto:youtube.com

echo adrotate_group(3);