Niekedy je ťažké odolať a aspoň sa nepokúsiť preniknúť do záhadného vzrušujúceho sveta duchovného podsvetia. Vyvolať dušu svojho milovaného zosnulého a uistiť sa, že je šťastný…Magickým rituálom sa dotknúť tajomnej sily medzi životom a smrťou. Ale takáto túžba sa nám môže nepekne vypomstiť.  Vyšetrovateľ PARANORMÁLNYCH javov odhalil hrozivý dôvod, prečo by ľudia nikdy nemali používať dosky Ouija.

echo adrotate_group(1);

Viacerí užívatelia tvrdili, že v minulosti mali s doskami strašné skúsenosti. A Barri Ghai – známy lovec duchov – je jedným z nich.

V exkluzívnom rozhovore s denníkom Daily Star Online povedal: “Pred mnohými rokmi, keď som bol mladý, používal som tabuľu Ouija a myslel som si, že je to hra. A to bola najhoršia skúsenosť môjho života. Tento duch, s ktorým sme komunikovali, nás následne prenasledoval späť do môjho domu v Londýne a následne ešte mnoho rokov. Nebol to len duch zosnulého, bol to démonický subjekt“

Ochromujúce stretnutie spôsobilo, že Barri sa nikdy nedotkne výrobku  Ouija. Ba čo viac- tvrdí, že ich vyslovene nenávidí a bojí sa ich čo i len dotknúť, keďže sú zodpovedný za jeho najstrašnejší zážitok vôbec.

Navyše je presvedčený, že dosky Quija nie len vyvolávajú duchov, ale otvárajú portály do inej dimenzie. . Teda sa neobmedzujú len na to, aby duchom ľudí, či dokonca našich milovaných zosnulých, umožnili komunikovať so živými. Otvárajú dvere aj strašlivým neľudským bytostiam.

“Hovoríme o subjektoch z inej dimenzie, často démonickej povahy.”

Na záver dodal, že temná energia sa môže nachádzať v každej domácnosti- preto nie je dobré ju zbytočne prebúdzať k aktivite.

Zdroj:dailystar.co.uk | Foto:youtube.com

echo adrotate_group(3);