Starý hotel, dlhá, stiesnená chodba, vystrašená mladá žena utekajúca ku výťahu pred záhadnou silou…Znie to ako hororové klišé. Až na to, že teraz je to opis skutočného zážitku. V Ohiu mladučká návštevníčka hotela nakrútila video na video, v  ktorom ju prenasledoval…duch.  Incident sa stal  v hoteli postavenom pred sto rokmi- aspoň tak o tom informoval magazín Daily Star.

 

Počas registrácie hostí hotely v Snapchate táto dievčina vysielala naživo, chatovala s ďalšími užívateľmi a zdieľala svoje plány na rekreáciu. Zrazu videla “tvár” cez kameru, hoci bola sama na chodbe. Bloggerka si myslela, že ide o chybu zariadenia, ale ani po zmene uhla kamery záhadný prízrak nezmizol.

Bez zastavenia nahrávania sa dievča rozbehlo k výťahu. Celý tento čas ju nasledoval duch. Používatelia sociálnych sietí, keď videli toto desivé video, rozprávali o podobných prípadoch zo svojho života. Názory ľudí boli rozdelené: niektorí opísali zážitok ako optický klam a lámanie svetla, iní – verili, že v hoteli sa skutočne nachádza duch.

 

Zdroj: actualnews.org; youtube.com | Foto: youtube.com