Skúsenosti so životom po živote nemusia byť vždy len príjemné a oslobodzujúce. Nie vždy sa stretnete s láskavým Ježišom, či pochopíte podstatu vesmíru! Niekedy sa okamžite prepadnete do temnoty večného zatratenia. ŽENA, ktorá zomrela pred resuscitáciou, tvrdila, že odišla do pekla, kde videla monštrá a cítila pach horiaceho mäsa.

echo adrotate_group(1);

Výkriky z “veľkých rozzúrených zvierat alebo démonov ” pozdravili ženu identifikovanú len ako Kim, keď utrpela smrteľnú skúsenosť v dôsledku náhodného predávkovania liekov.

“Úplne strašidelné” skúsenosti sa stali pred takmer 30 rokmi, ale Kim si to stále pamätá v takých živých detailoch kvôli strašnej atmosfére.

Kim odišla do výskumnej nadácie Near Death Experience Foundation, aby opísala svoje skúsenosti počas štvordňovej kómy.

Povedala, že skúsenosť zrejme trvala navždy a dodala, že “čas sa zastavil alebo stratil všetok význam”.

Pokračovala: ” Nedokázala som sa hýbať. Cítila som, ako moju kožu trhajú drápy a zuby. Bola som potrava…roztrhaná a zjedená. Zalievala ma nepredstaviteľná bolesť, ale nezomrela som. ..Nemohla som kričať, ani  utiecť. Nedokázala som pochopiť, ako to, že som úplne roztrhaná. Z mojich rúk boli franforce a cítila som ako mi niečo požiera žalúdok…a  stále som bola pri vedomí…živá.  Stále som trpela. V jednom bode som si uvedomila, že to je peklo, som bol mŕtva a to bude moja večnosť. A potom som sa prebrala. ”

Avšak lekári a lekári hovoria, že takéto skúsenosti nie sú nevyhnutne dôkazom o posmrtnom živote.

Vo všeobecnosti sa verí, že všetky zážitky pri klinickej smrti súvisia so zmenami fungovania mozgu pri blížiacej sa smrti. Skryté a podvedomé spomienky sa vynoria a ľudia majú pocit separácie od tela.

Samotný zážitok tiež môže súvisieť s stavom mysle bezprostredne pred „smrťou“. Kim zomrela na následky predávkovanie- teda mozog bol zaplavený toxickými látkami. Možno práve preto nebola jej vízia posmrtného života plná pokoja a harmónie, ale naopak utrpenia a strachu…alebo to bol trest za hriešny život. Ku ktorej hypotéze sa prikláňate vy?

 

Zdroj: express.co.uk | Foto:youtube.com

echo adrotate_group(3);