Známy konšpiračný teoretik z Tchaj-wanu, Scott Waring sa zaoberá hlavne odhalovaním a zbieraním dôkazov týkajúcich sa zatajovania informácii o existencii mimozemských civilizácii. A teraz zverejnil svoj ďalší prevratný objav. Na snímkach NASA ukázal základňu UFO na Marse s obrovskými čiernymi oknami.

Ufológ urobil video, v ktorom hovoril podrobne o svojom objave. Ako sa ukázalo, na fotografiách NASA môžete s miernou dávkou predstavivosti spozorovať človekom- alebo mimozemšťanom vytvorenú štruktúru na Marse. v hornatom povrchu vyniká s pravidelnými tvarmi, rovnako ako obrovskými čiernymi oknami.

Vzhľadom na nedostatok atmosféry na planéte je toto opatrenie nevyhnutnosťou a poskytuje ochranu pred slnečným žiarením. Waring tvrdí, že personál vesmírnej agentúry vedel o mimozemskej základni a nemohol si ho nechať ujsť pri štúdiu prijatého personálu. Podľa jeho názoru hovoríme o ďalšom sprisahaní proti pozemšťanom.

Predplatitelia nezávislého vedca súhlasia s jeho argumentmi. Pohľad prebudil ich predstavivosť. Pre niektorých sa základňa Marsu stala hlavným dôkazom existencie inteligentných bytostí mimo planéty Zem. Napriek tomu existovali aj skeptici, podľa nich ide buď o optické klamstvo, alebo dokonca o úpravu obrázkov v špeciálnom programe.

Zdroj: youtube.com; actualnews.org | Foto:youtube.com; publicdomainfiles.com