Hrozí nám invázia mimozemšťanov? Môže byť práve TOTO príčinou extrémneho nárastu očitých svedectiev o záhadných nebeských javov na oblohe? Nezávislí astronómovia demonštrovali video s obrovským UFO v blízkosti Slnka. Podľa ich názoru ľudstvo môže čoskoro čeliť vážnej hrozbe.

echo adrotate_group(1);

Po analýze čerstvých obrazov NASA našli vedci nezvratné dôkazy o existencii inteligentného života, okrem človeka. V rukách konšpirátorov sa ocitli zábery Slnka a obrovského UFO v jeho bezprostrednej blízkosti. Odborníci, ktorí objavili tento objekt, sú si  istí, že ide o lietajúcu loď, nie o vesmírne teleso. Tento objekt lietal do slnečnej sústavy za nejakým účelom a tento fakt rozhodne  môže byť považovaný za hrozbu. To je dôvod, prečo zamestnanci kozmických agentúr nezverejnili fotky a snažili sa vyhnúť panike.

V komentároch pod videom začali používatelia siete diskutovať o udalosti a snažili sa pochopiť jej charakter. Mnohí sa zhodli na tom, že mimozemšťania nelietali ku Slnku, aby škodili ľudstvu, ale aby si vyžiadali energiu od hviezdy. Napriek tomu však existovali aj skeptici. Tieto snímky považujú za chybu hardvéru. Niektorí si myslia, že ide o photoshop.

 

Zdroj: youtube.com; actualnews.com | Foto:youtube.com

echo adrotate_group(3);