Vyšetrovateľom paranormálnych javov sa podarili skutočne unikátne fotografie. Ak sú pravé, bez akýchkoľvek pochybností dokazujú posmrtný život a existenciu ľudskej duše. Je len veľmi smutné, že ich vytvoreniu predchádzala strašlivá nehoda so smrteľnými následkami…

echo adrotate_group(1);

Vyskytli sa názory, ktoré tvrdia, že na mieste nehody s motocyklom sa zobrazuje zmätený duch človeka, ktorý opúšťa telo. Podporuje to fakt, že na mieste pôsobí ako záchranná služba.

Fotografia bola vytvorená náhodným  motoristom. Kentucký vodič ju zverejnil na internete so slovami: “tento snímok som spravil pred pár minútami z kabíny môjho nákladného auta. Je to nehoda medzi Campton a Stanton na ceste, ktorá sa nachádza hneď pri horskom parku.

“Priblížte a dávajte pozor na tieň, ktorý sa nachádza hneď nad klobúkom policajného dôstojníka. K tomu poviem len to: dúfam, že všetci účastníci sú v poriadku.”

Podľa CNN bol účastník nehody s motocyklom neskôr vyhlásený za mŕtveho v nemocnici.

Scott C Waring z ufosightingsdaily.com, ktorý sa zaujíma o nadprirodzené, povedal: “Toto je úplne šialené. Keď sa stala nehoda, niekto urobil fotografiu a uvedomil si, že z mŕtveho tela sa pohybuje duch. Hoci to nie je UFO alebo mimozemšťan, je to naozaj paranormálne a veľmi vzrušujúce.”

“To potvrdzuje, že len tak zrazu po smrti nezmizneme, ale naša energia zostane nedotknutá a opustí našu telesnú schránku, aby odišla … na nejaké úžasné miesto.”

Čitatelia jeho blogu mali zmiešané názory. Niektorí fotografiu prijímali ako dôkaz posmrtného života…iný vyjadrovali pochybnosti a názor, že ide len o optický klam.  Padla aj otázka, prečo sa duchovia častejšie nevyskytujú na fotografiách tragických udalostí.

 

Zdroj: express.co.uk; youtube.com | Foto: youtube.com

echo adrotate_group(3);