Svetlo svetla uzrela kniha, ktorú napísala študentka postgraduálneho štúdia Simoni Renee Guerreiro Dias, v ktorej tvrdí niečo neuveriteľné. Hitler údajne nikdy nezomrel v nemeckom bunkri a podarilo sa mu utiecť! Mal sa dožiť 95 rokov – pre svoje šokujúce tvrdenie má aj dôkaz!

echo adrotate_group(1);

História nás učí, že Adolf Hitler zomrel 30.4.1945 tým, že spolu so svojou manželkou rozhryzol kyanidovú kapsulu a navyše sa ešte strelil do hlavy. Avšak Simoni Dias tvrdí, že história nás klame a Hitlerovi sa podarilo ujsť do Južnej Ameriky, kde dožil v pokoji svoj život zmierený s tým, že sa mu nakoniec nepodarilo obrátiť svet na svoj obraz.

Adolf Hitler

Aby jeho klamstvo pôsobilo dôveryhodne, vzal si za manželku černošku – mal tak dokázať, že on určite nie je nemecký diktátor, bo ten by predsa nikdy neuznal nikoho sebe hodného, pokiaľ by nebol árijského pôvodu.

Túto svoju teóriu predstavila v knihe “Hitler v Brazílií” – ten mal dožiť totižto svoj život v rovnakej dedine, z ktorej pochádza aj Simoni. V dedine bol známy ako “starý nemec” a vystupoval pod menom Leipzig.

Svoje podozrenie poňala v okamihu, keď Leipzigovi vo photoshope pridala fúzy a tá podoba s nemeckým diktátorom bola priam neuveriteľná. Preto sa chce dohodnúť s jeho brazílskou rodinou, či by nemohla jeho telo vystaviť testom, aby svoje podozrenia mohla vedecký dokázať.

Adolf Hitler

Je teda možné, že sa mu skutočne podarilo ujsť z Nemecka a dožiť svoj život v pokoji?

Zdroj|Foto: youtube

echo adrotate_group(3);