Vlna horúčavy, ktorá zasiahla Európu možno so sebou priniesla aj iné následky okrem rizika zdravia a sucha. Údajne  spôsobila masívny nárast pozorovania duchov a nadprirodzených javov. Aspoň to tvrdia odborníci na paranormálne aktivity.

echo adrotate_group(1);

Gary Parsons, 53- ročný profesionálny vyšetrovateľ paranormálnych javov,  za posledné mesiace zaznamenal “enormný vzostup” hovorov.

Povedal, že niektorí ľudia sa dokonca obávajú vstúpiť do svojich domovov kvôli prízrakom, ktoré “boli vyvolané” horúcim slnkom .

Gary, ktorý vedie Plymouth Paranormal Investigators (PPI) z jeho domu v Devone, verí, že nárast je spôsobený mimoriadne teplým počasím, ktoré zasiahlo krajinu.

Teploty boli na vysokej úrovni nepretržite počas šiestich týždňov, pričom ortuť dosiahla vrchol pri viac ako 35 ° C.

Povedal: “V júni a júli sme zaznamenali výrazný nárast počtu volaní, pričom ľudia hlásili desivé nadprirodzené javy…Jeden pár sa takmer bojí ísť do vlastného domu kvôli poltergeistom a zlej energií, ktorá tam vládne.”

Gary a jeho tím lovcov duchov sú už roky v tomto „duchárskom“ biznise a používajú vysoko špecializované technické vybavenie na oslobodenie majiteľov domov od nepríjemných návštevníkov.

Technický paranormálny odborník, Robert Bryant, povedal: “Keď teplota stúpa prejavilo sa to nevysvetleným nárastom paranormálnych aktivít. “Používame množstvo predmetov na komunikáciu s energiami a predovšetkým s našou Huff Wonder Box. “Je určený na vyhľadávanie nevysvetliteľných svetlometov, úžasných hlasov a smrteľných duchov.“

Zdroj: dailystar.co.uk| Foto:youtube.com

echo adrotate_group(3);