Mimozemšťania začali útok! Nie však na ľudí, ale na dobytok. Aspoň tak znejú obvinenia obyvateľov poľnohospodárskeho mestečka v Argentíne. Práve v tejto oblasti sa vyskytli hrozivé prípady mrzačenia kráv…a v čase masakru boli údajne vidieť na oblohe podivné svetlá…

echo adrotate_group(1);

Miestni poľnohospodári v Santa Fe, severovýchodnej Argentíne, našli sedem zabitých a navyše aj nepekne zmrzačených kráv. Vládne všeobecné presvedčenie, že páchateľom sú predstavitelia určitej mimozemskej rasy, ktorá sa živí zabíjaním hovädzieho dobytku.

Svedkovia tvrdia, že kravy vyzerajú, akoby boli napadnuté laserovými zbraňami, zatiaľ čo na ich jazykoch a pohlavných orgánoch sa našli podivné znaky.

Poľnohospodári v regióne vinia mimozemšťanov alebo mýtickú chupacabru – mýtus z Južnej Ameriky, ktorý sa údajne živí krvou zvierat.

Norberto Bieri, majiteľ jednej zo siedmich kráv, povedal miestnym médiám: “Nemali jazyky ani mäso okolo čeľuste. V okolí ale nebola žiadna divá zver a kosti ostali neporušené.

Zdá sa, že čisté rezy boli vykonané laserom, pretože neexistuje stopa nožov.

“Niektorí ľudia hovoria, že je za tým chupacabra alebo mimozemšťania. Iní sa domnievajú, že to boli hlodavce. Pravda je, že kravy sú mŕtve a neexistujú žiadne odpovede, prečo.”

Pán Bieri dodal, že došlo k ďalším nedávnym prípadom znehodnotených zvierat.

Vzorky boli odoslané do laboratória, ktoré sa majú analyzovať, a výsledok ukázal, že dobytok nebol zastrelený alebo otrávený, čím sa prípad stal ešte záhadnejší.

Odborníci však ponúkli svoj logický názor.

Potkanie zviera nazývané hocicudo je endemické pre Južnú Ameriku a niektorí veria, že práve tento živočích je za strašidelný incident zodpovední.

Expert v oblasti fauny Juan Calla Fontana uviedol, že zvieratá v tomto ročnom čase zomierajú “kvôli vysileniu a nedostatku jedla, a preto tu nie je nič tajomné”.

Po smrti hovädzieho dobytka by sa hocicudo, prirodzený mrchožrút, presunul do mäkkých častí zvieraťa, ako sú jazyky, oči, uši a anus – takže krava vyzerala, akoby bola zmrzačená.

Zdroj: express.co.uk| Foto:pexels.com; youtube.com

echo adrotate_group(3);