Všetci vieme, že existujú temné zóny dopravy- úseky ciest, kde je pravdepodobnosť smrteľnej nehodu z rôznych príčin vyššia ako inde. Možno je neprehľadná zákruta, nerovný terén…a možno práve TOTO miesto ovládajú neznáme sily…

 

TOTO video zhromažďuje všetky záznamy o podivných javoch spojených s dopravnými nehodami. Zobrazuje situácie, keď automobily vrážali do neviditeľných bariér. 
Na sociálnych sieťach sa neustále objavujú paranormálne videá z cestných komunikácii. Ukazujú, ako autá pokojne jazdia na absolútne prázdnej ceste, keď sa zrazu narazia do neviditeľného objektu. Stojí za zmienku, že všetky nehody mali za následok vážne dôsledky pre vodičov.
Tajomné udalosti sa začali na celom svete. Autor tohto materiálu sa pokúsil nájsť stopy po nehodách, ale bez úspechu. Muž dokonca dal zozbierané video špecialistom na úpravu videa, ale tiež nepovedali nič zmysluplné.

Nižšie je pripojené video, ktoré obsahuje najlepšie video zo sledovacích kamier. Nikto nemôže vysvetliť, prečo k nehodám došlo.

Ufológovia hovoria o chybách Matrixu, gravitačných anomáliách a vplyve mimozemských bytostí. Netizens tiež predložila niekoľko teórií, ale nie sú príliš odlišné od verzie ufológov. Skeptici zase veria, že na ceste by mohli ležať kovové káble, ktoré  po uvoľnení do kolesa a spôsobili nehodu.

 

 

Zdroj: Youtube.com; | Foto: youtube.com