Počet pozorovaní UFO objektov za posledné mesiace skutočne viditeľne vzrástol. Ale posledné dni, zhodou okolností okolo dátumu „krvavého mesiaca“ vyvoláva množstvo podobných prípadov až znepokojenie. Môžu byť zjavenia záhadných svetelných úkazov predzvesťou hrozivej katastrofy v podobe mimozemskej invázie?

 Očití svedkovia z celého sveta uvádzajú,  že videli rôzne UFO vznášajúce sa na oblohe. Video vo fotoaparáte so 40-násobným nárastom sa objavilo na zdieľaní videa YouTube.

Očitý svedok z Bangoru tvrdil, že 25. júla okolo 06:00 sa pohyboval domovom pozdĺž ulice Stillwater a spozoroval jasnú žiara na oblohe. Lietadlo bolo zmrazené, takže nemohlo byť lietadlo alebo dron. Mimozemská loď vyzerala ako cigara alebo trup z komerčného lietadla, ale bez krídel. Objekt sa prvýkrát vznášal a potom sa začal pomaly pohybovať a zmizol za oblaky.

Druhý prípad sa uskutočnil  stal 24. júla v meste Charlottetown (Kanada). Miestny obyvateľ si všimol zvláštny objekt, ktorý sa odohral nikde.Zvláštny objekt nevydával žiadny hluk, charakteristický pre motor, a zmizol, pričom zanechal priamku.

Aj 25. júla v Spojených štátoch ľudia videli jasné biele UFO, podobne ako lepené marshmallows. Oválne cudzie lode s dvoma svetlými svetlomety sa pohybovali obrovskou rýchlosťou, asi 100 míľ za hodinu.

 

Zdroj: actualnews.org; youtube.com| Foto:youtube.com