Bol to najznámejší londýnsky vrah. Do dejín kriminalistiky sa zapísal hlavne nekompromisnou brutálnosťou, ktorou zavraždil a zmrzačil svoje obete. A potom náhle prestal, už nikdy sa neobjavil a nikdy sa nezistilo, kto tento šialený vrah „padlých“ žien bol. Nečudo, že rokmi sa objavovali šokujúce konšpirácie ako o jeho identite, tak o jeho motíve. Nová teória tvrdí, že londýnsky sériový vrah Jack Rozparovač bol žena.

echo adrotate_group(1);

Tajomstvo najznámejšieho vraha Londýna trvalo vyše storočia. Medzi podozrivými sa ocitli známy lekári,  bootmaker a dokonca aj kráľovský dedič.

Expert John Morris, autor knihy zasvätených Hand of a Woman, tvrdí, že vrahom je žena  a táto teória by sa rozhodne mala brať do úvahy.

Pán Morris tvrdí, že vraždy boli prácou neplodnej zdravotnej sestry Lizzie Williamsovej, ktorú poháňala zlosť, pretože nemohla mať žiadne deti.

Lizzie Williamsová

“To je určite niečo, čo by sme chceli odrážať v rámci atrakcie, a preto sme pozmenili našu show Jack Rozparovač a obrátili ju na hlavu.

“Verím, že to prekvapí a šokuje naše publikum, rovnako ako toto odhalenie šokuje a prekvapuje tých, ktorí majú záujem o príbeh Rozparovača.”

Prehliadka Jackieho Rozparovača bude prebiehať v Dungeone od 12. do 31. augusta.

Zdroj:dailystar.co.uk | Foto:youtube.com

echo adrotate_group(3);