V roku 1962 vedec NASA GordonMacDonald povedal, že Mesiac vo vnútri môže byť dutý. Sean S. Solomon z Massachusetts Institute of Technology potvrdil tento predpoklad s odkazom na vedomosti o gravitačnom poli družice Zeme a tiež naznačil možný zásah mimozemšťanov.

Vedci sa snažia získať nové poznatky o Mesiaci. Podľa niektorých odborníkov satelit družice Zeme nie je to, čo si ľudstvo myslí. Je dokonca namieste hovoriť o prítomnosti mimozemšťanov práve na tomto nebeskom telese.

Výskumníci študujú svedectvo plukovníka RossaDedriksona. Pracoval v Komisii pre atómovú energiu. Spojené štáty sa pokúšali premiestniť jadrové zbrane na Mesiac na vedecké účely. Projekt bol zastavený údajne z dôvodu zasahovania mimozemšťanov. Vedci majú odtajnenú správu Centra leteckých síl z roku 1959 o jadrových zbraniach. Spolu s tým sa analyzuje svedectvo očitých svedkov z programu STARGATE.

Údajne “videli” zvláštne štruktúry na Mesiaci a neznáme humanoidné tvory. Najmä sú tu materiály, ktoré prezentuje IngoSven. Napísal knihu “Penetrácia”. Dr. Paul Smith pracoval v tomto programe 10 rokov. Povedal, že na Mesiaci sa dejú zvláštne veci. Vedec poukázal na zjavnú mimozemskú prítomnosť a zvláštne veci na družici Zeme. To pritiahlo pozornosť mnohých akademických pracovníkov.

Neznáme javy sa vyskytujú na zadnej strane Mesiaca, najmä v krátery Paracelsusa C. “Budovy” môžu mať umelý pôvod. V publikácii časopisu Journal of SpaceExploration vyšiel článok o tajomstve mesiaca. Označuje to “zjavne umelé povrchné zásahy”.

 

Zdroj: actualnews.org | Foto:youtube.com