Mimozemšťan, ktorý bol nútený usadiť sa na našej planéte a v súčasnosti, podľa niektorých vyhlásení, žije v Moskve, predpovedal obyvateľom Zeme ich budúcnosť. Vesmírny humanoid Faryontan sa pokúša kontaktovať svojich krajanov, aby sa mohol vrátiť do vlasti.

echo adrotate_group(1);

Kým sa ešte ľudstvo háda o existencii života vo vesmíre, istá skupina ufológov verí, že niektorí mimozemšťania sa už dávno usadili na Zem a žijú medzi nami.

Jedným z nich je Fariontan, ktorý prišiel z planéty Farzavia, nachádzajúcej sa v súhvezdí Malého psa. Podľa niektorých zdrojov údajne jeho mimozemská kozmická loď havarovala v roku 1985 a ruské úrady mu pomohli vyslať na jeho domovskú planétu signál. Ten ale zrejme ešte do svojho cieľa nedorazil.

Po celú dobu, Fariontan žije v Moskve a podarilo sa mu splynúť s davom veľkomesta.  Prostredníctvom sociálnych sietí tvrdí, že ako všetci jeho ľudia má dar jasnovidectva. Dokonca prezradil niekoľko predpovedí o budúcnosti ľudstva.

Nové technológie umožnia očistiť Zem od rôznych druhov odpadových látok. Čoskoro ľudstvo začne kolonizáciu Mesiaca a premení ho na odrazový mostík na dobytie vesmíru. Nebudú žiadne rozsiahle vojny, ale z času na čas vzniknú miestne konflikty s nepriateľskými aktivistami. Pozemšťania, vďaka pokroku vedy vpred, budú môcť žiť asi 200 rokov.

 

Zdroj: actualnews.org| Foto:youtube.com

echo adrotate_group(3);