Jeden z nasledovníkov teórie existencie mimozemského života uviedol svoju hypotézu. Podľa jeho slov, našu planétu určite v dávnej minulosti navštívili mimozemské bytosti. Títo „vesmírny ľudia“ pochádzali z Venuše a s pozemšťanmi sa podelili o svoje bohaté vedomosti a zručnosti. A len vďaka nim nastal v staroveku nevídaný rozmach ľudstva.

echo adrotate_group(1);

Podľa ufológa, NASA poskytuje verejnosti nepravdivé informácie o povahe Venuše. Odborníci tvrdia, že vzduch obklopujúci planétu, ktorý obsahuje obrovské množstvo oxidu uhličitého, je nevhodný pre existenciu živých organizmov. Okrem toho je objekt obalený oblakmi kyseliny sírovej a pozoruje sa príliš vysoký atmosférický tlak.

Výskumník pripomenul materiály odtajnené v roku 1989, ktoré naznačujú početné kontakty pozemských ľudí s cudzincami z Venuše.

Je si istý, že obyvatelia iných planét sú pripravení pomôcť ľuďom vyriešiť mnohé problémy súvisiace s vojnami, násilím, poskytnúť humanitárnu a technologickú podporu, ak sa ľudstvo vzdal zbraní hromadného ničenia. Pozemšťania si však vybrali cestu seba-zničenia, takže nemôžu nadviazať kontakt s mimozemšťanmi.

 

Zdroj: actualnews.org | Foto:youtube.com

echo adrotate_group(3);