V dnešnej dobe si už len málokto robí o nablýskanom svete filmového Hollywoodu nejaké ilúzie. Každý, kto len občas zachytí nejakú tú správičku z vysokého šoubiznisu vie, že tá fascinujúca „fabrika na sny“ nie je nič, len lacné pozlátko zakrývajúcu hnijúcu temnotu intríg, povrchnosti, prázdnoty a tých najrôznejších závislostí.  No zrejme si nikto nespájal svet dokonale nalíčených filmových hviezd s kanibalizmom a nechutným týraním, či dokonca vraždami detí. A predsa…práve to sa tam deje. Aspoň to tvrdí zaslúžilý herec- Mel Gibson.   

Mel Gibson vystúpil v Londýne ako súčasť kampane na propagáciu filmu “Otecko je doma-2» (Daddy’s Home 2). Ale film ustúpil do úzadia popri jeho šokujúcim vyhláseniam. Hollywood údajne úplne ovládlo šialenstvo detských obetí. Podľa herca, súčasnou najcennejšie menou v tomto prostredí  je “krv nevinných detí”. A deti sú za účelom obetovania predávané, či naopak kupované každým filmovým štúdiom.

Trest za pravdu?

Gibson bol pozvaný na show Grahama Nortona. Vo svojom prejave na BBC v živom vysielaní odhalil pravú podstatu kinoelity. Zároveň vysvetlil pauzu trvajúcu od roku 2006. Hoci médiami prezentovanou príčinou boli jeho osobné problémy, alkoholizmus, či rasistické výroky, herec tvrdí, že v skutočnosti sa ocitol na  čiernej listine za to, že sa odvážil vyjadriť svoj názor.

Elita zábavného priemyslu bola označená za nepriateľa ľudstva. Gibson tvrdí, že všetky kľúčové osobnosti filmového biznisu zanedbávajú božie zákony a normy ľudskej morálky a tým si zvyšujú adrenalín. Hanobenie posvätného, ničenie životov nevinných sa zmenilo na zvrátenú hru: čím viac bolesti spôsobujú, tým intenzívnejšie sú pocity. Ako slávny herec tvrdí: “Deti sú len pre nich jedlom a čím mladšie sú, tým lepšie.”

Výroky z ktorých zamrazí

Ale herec v desivých odhaleniach pokračuje: “Títo ľudia nasledujú svoje náboženstvo a používajú ho ako morálny kompas. Ale to nie je klasické náboženstvo, o ktorom ste vy, ako ľudia, počuli. Praktikujú neobvyklé “posvätné” rituály, úplne v rozpore s morálnym presvedčením väčšiny amerických vlastencov. ”

Od tej doby sa herec snažil uplatniť v inej perspektívnej  práci “mimo systému”: “Viem, že je ťažké uveriť, a je mi to ľúto, ale musíme otvoriť oči a prijať pravdu. Hollywood je legalizovaný gang pedofilov, ktorí využívajú deti na plnenie svojich perverzných fantázií ,” “Ja sám tomu úplne nerozumiem, ale pijú detskú krv a jedia mäso, aby získali energiu, ako ďalší zdroj vitality. Predtým, než zabijú, nútia obete, aby zažili duševné a fyzické utrpenie. ”

„Dojčatá – je niečo ako” prémiové menu “, sú oceňované viac ako diamanty, drogami a zlatom. Možno nimi platiť za služby, role vo filmoch, úplatky …“

“Väčšina z nás má morálny kompas, ktorý vedie cestu v živote, že? – Spýtal sa herec šokovaného publika v štúdiu. “A títo ľudia taký kompas nemajú.” Alebo šípka ich kompasu ich vedie opačným smerom.“

Zvrátená tradícia

Gibson si budoval svoju kariéru vo filmovom priemysle vyše 30 rokov. Za tú dobu údajne preskúmal každý temný kút zvráteného „režimu“ v Hollywoode  a teraz vie, že hierarchia priemyslu “je postavená na zločinoch, bolesti, mučení, morálnom tlaku a utrpení.” Hollywood sa zmenil na strašný potravinový reťazec, “nasiaknutý krvou nevinných detí”.

Herec zdôraznil, že informácie o pedofílii a kanibalizme už mnoho rokov boli považované za symbolické a nepotvrdené: “Ale na začiatku roku 2000 som sa dozvedel, že to všetko je pravdivé a praktizuje sa v skutočnosti. Hrozili mi vážne následky, keby som vám o tom povedal. V nebezpečenstve bola nielen moja kariéra, ale aj môj život a život rodinných príslušníkov. Teraz ľudia, ktorí sa mi vyhrážali, sú mŕtvi a môžem vám o všetkom povedať.“

Podľa Gibsona, to nie je len ďalší Hollywood výstrelok, a dlhá tradícia. “Začalo to dlho predtým, než sa položili základy Hollywoodu. Sú to tmavé, multidimenzionálne okultné praktiky používané stovky rokov v tajných spoločnostiach. Hollywood ich používa na manipuláciu spoločnosti a ovládanie myslí  amerického ľudu. ”

Je tu ale ďalšia zaujímavosť: na internete nemožno nájsť žiadne video, ktoré by v plnej verzii zachytilo inkriminovaný rozhovor v show Grahama Nortona. Je to dôkaz cenzúry, alebo Mel Gibson nikdy nič také nepovedal? Snaží sa hollywoodska elita celú vec ututlať, alebo naopak, je to všetko nepodložený fake? Údajne podobné myšlienky vyslovil Jim Carey, ktorého následne citovali rôzne média: “Vianoce v Hollywoode – to sú krvavé orgie”; “Hollywoodská elita na Vianoce požiera celé deti. Tieto deti sú kŕmené pre vianočný stôl ako husi a morky, – okrem toho, že zvieratá pred smrťou sú ušetrené rituálneho trápenia “” Hollywood – to je stará škola satanizmu. ”

Nám len ostáva dúfať, že tieto správy sú značne prehnané a TAKÉTO zverstvá sa v civilizovanej, vyspelej krajine jednoducho nedejú…veľmi chceme tomu veriť…

 

Zdroj: neveroyatno.info | Foto: pixabay.com; commons.wikimedia.org; facebook.com