Na púšti v Argentíne sa objavil zvláštny objekt- “pristávaciu dráhu” pre UFO. Na rozdiel od ostatných záhadných konštrukcii, tu sa určite nejedná o zásah vesmírnych bytostí a jej „tvorca“ je známy. Je ním muž menom Wernerom Jaislimom, ktorý tvrdí, že ku postaveniu tohto miesta ho naviedli sami mimozemšťania.

echo adrotate_group(1);

Pristávacia dráha je zbierka bieleho a hnedého kameňa umiestneného v tvare “letiska” – pamätníka, ktorý sa podobá hviezde, ktorú spájajú teoretici sprisahania s mimozemskou činnosťou.

Jaisli postavil monument v argentínskej púšti v tesnej blízkosti mestečko Cachi v provincii Salta.

Väčšie pamiatky sú obkolesené menšími kusmi a môžu byť viditeľné z neba, čo by bolo užitočné pre akékoľvek UFO riadené mimozemšťanmi, ktorí sa nachádza blízko Zeme.

Miesto láka stovky návštevníkov ročne a pán Jaisli sa rozhodol vybudovať svoje dielo, lebo ako tvrdí, dostal “telepatické pokyny” od mimozemšťanov. Tí mu údajne povedali, že potrebujú miesto na pristátie, keď prídu na našu planétu.

Povedal argentínskym novinám El Tribuno: “Bol som vo Fuerte Alto so svojím susedom Luisom. Bolo to polnoci 24. novembra 2008.” Je to noc UFO, “povedal som Luisovi. A ani nestihol dokončiť vetu, keď sa objavili dva svetelné objekty  asi 200 metrov nad riekou Calchaquí.

“Boli pevné, kruhovité a akoby z nalešteného kovu. Neviem prečo, ale mentálne som ich požiadal, aby sa priblížili. A oni to spravili! Prišli asi 100 metrov nad našimi hlavami a premietli na nás lúč svetla, ktorý nás obaja videli v ich vlastnom jasu.  Smiešne je, že to neovplyvnilo našu víziu. Za mojím mozgom sa začalo bublina: bola to príkaz.

“Telepaticky ma požiadali, aby som postavil letisko.”

Po údajnom prijatí správy v roku 2008 sa pán Jaisli okamžite dostal do práce pri konštrukcii hviezdy, ktorá má 36 bodov a má priemer 48 metrov.

Zdroj: dailystar.co.uk| Foto:youtube.com

echo adrotate_group(3);