Údajný “cestovateľ času” tvrdil, že odcestoval do minulosti vzdialenej 60 miliónov rokov a tak mohol zblízka sledovať významné historické udalosti našej histórie. Medziiným na vlastné oči videl dinosaury a konečne zistil akú mali farbu- bola FIALOVÁ.

echo adrotate_group(1);

 

Vystupujúc na konšpiračnom Youtube kanály Apex TV, rozcuchaný muž, oblečený v roztrhanom odeve plnom dier, tvrdil, že pochádza z roku 2082 a bol na misii, v ktorej cestoval do minulosti a videl dinosaury v období praveku.

Hovoril: “Najskôr som sa dostal do minulosti asi 60 miliónov rokov a skutočne som videl dinosaury v ich prirodzenom prostredí…Videl som T-Rexa, Stegosaura, Triceratopsa, rovnako ako veľa iných pravekých tvorov…. A dokonca sme objavili veľa starobylých tvorov, o ktorých sa predtým predpokladalo, že neexistujú.“

Ako príklad uviedol  obrovské prehistorické jašterice, veľkosťou porovnateľnou s T-Rexom, ale kompletne pokryté hustou srsťou. Takže teória, že to boli  len pokrčené a holé ako súčasné plazy, je nesprávna.”

V bizarnom videu pokračuje a tvrdí, že videl “purpurového aj zeleného T-Rexa”, pretože mali rozmanité sfarbenie.

Tento údajný cestovateľ v čase tiež tvrdil, že išiel na iné historické udalosti, ako napríklad adresu Gettysburgu Abrahama Lincolnom.

Je to preto, že cestovatelia v čase sa posielajú do minulosti, aby dokumentovali udalosti na videu, tvrdí.

Cestovanie v čase je zrejme možné aj dnes, ale táto možnosť je  vládami na celom svete utajovaná.

Cestujúci sa môže pohybovať medzi časovými obdobiami prechádzajúcimi “paralelnými vesmírom”.

Ale anonymný človek tvrdí, že dôvod, prečo je v našom čase, sú “oni”, hoci nie je vysvetlené, kto “oni” konkrétne sú. Každopádne tí „oni“ ho  posielali na rôzne misie, aby zmenil určité fatálne udalosti, ktoré by mohli spôsobiť vo svete ,veľké katastrofy.

Podľa samozvaného cestovateľa sa svet v období rokov 2018 a 2082 zmení oveľa viac ako v ostatných ľudských dejinách. Zrejme to vie, pretože cestoval do ďalekej budúcnosti, ako aj do vzdialenej minulosti.

Dodal: “Čoskoro nastanú udalosti, ktoré môžu spôsobiť  globálnu katastrofu. Takže to je dôvod, prečo som tu v roku 2018. ”

Zatiaľ čo na niektorých ľudí dramatické slová zapôsobili, iní zostali skeptickí.  Do ktorej skupiny sa pridáte vy?

Zdroj:www.express.co.uk | Foto:youtube.com

echo adrotate_group(3);