Vášniví pozorovatelia vtákov na Filipínach ani netušili, aké vzrušenie na svojom „love“ zažijú. Určite ani netušili, že namiesto obyčajných operencov uvidia niečo oveľa strašidelnejšie. Obrovské UFO, ktoré sa zjavilo nad oblakmi. Muži túto udalosť našťastie stihli zachytiť

 Populárny lovec UFO Scott C Waring uverejnil na svojom blogu záber o ktorom hovorí, že je to mimozemská vesmírna loď, ktorá sa pokúša maskovať v oblakoch.

Fotografia zobrazuje slabé mraky s dúhovými farbami rozptýlenými v  rozptýlenými v atmosfére.

Avšak konšpirátori poukazujú na veľký, kruhovitý, ale takmer priesvitný objekt v oblakoch, o ktorých sa domnievajú, že je UFO pomocou maskovacieho zariadenia.

Pán Waring hovorí o obrázku, ktorý bol vytvorená v centre Santosu v Filipínach: “Toto úžasné UFO sa ukrývalo nad oblakom počas západu slnka a na pár minút sa plášť jeho obrys stal viditeľný voľným okom.Také krásne farby a všimnite si priemer okrúhleho disku plavidla. Vyzerá to, že je aspoň 500 metrov. ”

Anonymný človek, ktorý vyhotovil fotografiu a ju pri odovzdávaní lovcom UFO komentoval slovami: “Bohužiaľ, mal som po ruke  len jeden telefón , a práve ten mal  ” kvalitnú “HD kamera pokazenú. Farby by inak boli oveľa intenzívnejšie. ”

Avšak iní samozvaní experti sa domnievajú, že to nie je konkrétny dôkaz, ktorý ľudstvo hľadá pri dokazovaní existencie mimozemšťanov.

Nigel Watson, tvorca príručky UFO Investigations Handbook, povedal, že svetlo je jednoducho očný klam.

Povedal: “Spektakulárne zábery zo západu slnka,  ktoré možno interpretovať ako lietajúci tanier ”

“Nevidím časť, kde sa vysvetľuje na základe čoho sa odhadujú rozmery” objektu ” 500 metroch.”

Najpravdepodobnejším vysvetlením by bola apofénia – jav, pri ktorom mozog rozpoznáva konkrétne vzorce vo veciach.

Ak niekto naznačil, že niečo vyzerá ako UFO, mozog sa bude pokúšať zobraziť to tak.

 

Zdroj:express.co.uk | Foto:youtube.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.