V blízkosti Slnka sa  9. júla rozpútala  malá kozmická vojna. Toto vyhlásenie urobil americký astronóm Jeffrey Marcy. Zástupca NASA túto informáciu potvrdil: skutočne v tom čase prebiehali v okolí našej hviezdy nezvyčajné procesy. A aby jeho slová vyzneli dôveryhodne, ku svojmu vyhláseniu ešte priložil TOTO zaujímavé video ako dôkaz.

 

Americký astronóm Jeffrey Marcy prvý povedal o vesmírnej vojne, ktorá sa konala 9. júla. Spolu so svojimi kolegami zistili, že sa do nej zapokilo 70 zo 100 exoplanét. Podľa neho na celej Zemi vrie konštanrná vesmírna aktivita, ale nikto z ľudí si tieto udalosti neuvedomuje. Pred niekoľkými dňami dostal informácie od priateľa, ktorý pracoval v Observatóriu Green Bank. Tvrdil v ňom, že zaznamenal nepochopiteľný druh nadmernej  super aktivity v uvedenom dni. Signály prichádzajúce z vesmíru a rôzne druhy energetických výbuchov sú v súčasnosti dešifrované a je absolútne isté, že majú umelý pôvod.
Iný zástupca NASA potvrdil túto informáciu a navyše sa prezentuje video toho, čo sa udialo. Z materiálu vyplýva, že v priebehu “vojenských operácií” neznáme lietajúce predmety strieľajú navzájom lúčmi.

Zdroj: actualnews.org; youtube.com | Foto:youtube.com