Séria podivných svetiel, ktoré sa objavili nad New Jersey, na smrť vystrašila niektorých obyvateľov. Podivný úkaz si totiž ihneď spojili s hrozivým varovaním. Myslíte si, že TOTO môže byť portál do inej dimenzie? Alebo znamenie Planéty X? Alebo na všetko existuje jednoduché vysvetlenie z racionálneho sveta?

Videozáznam bol vytvorený v tme noci a ukazuje fialovo-ružové svetlo.

Záber bol nahraný na populárny konšpiračný kanál YouTube SecureTeam10.

Komentátor videí, Tyler, verí, že žiara, ktorá bliká, je vedľajším produktom UFO alebo by mohla byť portálom do inej dimenzie.

Jeden divák napísal v sekcii komentára videa: “Naozaj vyzerá ako portál, ktorý sa pokúša otvoriť…Alebo to môže byť čierna diera, nie som si istý, ale určite to vyzerá ako niečo, čo sa mi otvorí.”

A iní špekulovali, že to môže byť výsledok apokalyptickej planéty X smerujúcej k našej planéte.

Planeta X alebo Nibiru je údajný planetárny systém, ktorý smeruje z hlbokého vesmíru a prechádza cez našu slnečnú sústavu a ničí všetky nebeské telá.

Jedna osoba napísala: “Mohli by to byť toxíny zo systému Planéty X dopadajúce na Zem a silne ionizujúce.”

Iný tvrdil: “To je len test NASA Vapor Tracer.”

Niektorí ľudia však ponúkli logickejší záver.

Daniel Condor, iný YouTuber, povedal: “Prvá odpoveď = nejaký chlap, ktorý v noci zapaľuje zapaľovač vo vnútri auta, zatiaľ čo iný chlap filmuje odraz z vnútra bočného okna vozidla.

Iní hovoria, že príroda môže zohrávať svoju úlohu, pretože sa domnievali, že je to blesk – ak sa blesky na oblohe objavujú ako gulička, na rozdiel od dlhých vecných udalostí, zriedkavého, ale vierohodného javu.

Používateľ Dysstatic napísal: “Je to plazmová guľa (tiež nazývaná guľový blesk), ktorá je zriedkavá, ale stane sa dostatočne pomerne dobre zdokumentovaná. Vyzerá to, že sa snaží vyvíjať úplne.”

Zdroj:express.co.uk | Foto:youtube.com