Bermudský trojuholník a existencia  mimozemských civilizácii patria medzi najviac diskutované záhady. Čo sa stane ak ich spojíme? Podľa jednej teórie, mimozemšťania mohli pristáť na Zemi pomocou “vesmírnej lode” nájdenej v hlbinách Bermudského trojuholníka. To aspoň tvrdí istý lovec pokladov, ktorý urobil “úžasný” objav.

echo adrotate_group(1);

Skúsený prieskumník Darrell Miklos, (55), objavil tajomnú sériu štruktúr, o ktorých  verí, že pochádzajú z iného sveta.

Popisujúc štruktúru, ktorú nazval “vesmírnou loďou”, prieskumník povedal, že je pokrytá 15-timi neobvyklými “výčnelkami”. Boli obrovské a bolo ich po päť kusov z troch strán- teda dokopy 15.

Vyzerali  skoro ako päť zbraní vychádzajúcich zo strmej steny útesu a každý z nich mal veľkosť dela na vojenskej lodi.

Lovec pokladov sa zdržal tvrdenia, že štruktúry prichádzajú z vesmíru.

Povedal, že chce zostať “neutrálny”, kým nedokáže nájsť viac dôkazov podporujúcich jeho teóriu.

Pre stránku Mailonline povedal: “Chcem vidieť, čo to je, pretože to môže byť niečo pozemské- len zvrátená hračka prírody. Ale vzhľadom na umiestnenie v tejto časti Karibiku a vzhľadom na to, čo mi Gordon povedal o návštevníkoch z inej planéty a o veciach, ktoré som videl, si myslím, že určite stojí za to vyšetrovať.”

Štruktúra bola nájdená uviaznutá na morskom dne v blízkosti Bahám, karibského ostrova, časť notoricky známeho Bermudského trojuholníka.

Oblasť, známa aj ako diabolský trojuholník, sa rozprestiera na približne 1,13 miliónov kilometrov štvorcových a je stredobodom mnohých tajomných zmiznutí lietadiel a lodí.

Zatiaľ čo mnohí diskreditujú tieto príbehy ako mýtus (viac čítaj tu), iní veria, že dokazujú existenciu paranormálnych a mimozemských bytostí.

Skúsený potápač Mikloš, ktorý odhalí hlboké zistenia na svojom Discovery Channel show Cooper’s Treasure, našiel “kozmickú loď”, zatiaľ čo hľadal trosky anglických lodí spojených so 16. storočným legendárnym britským kapitánom Sir Francis Drake.

Počas ich hľadania však pán Miklos zistil viac ako 100 magnetických “anomálií” na neznámej lokalite hlboko v karibských vodách a sledoval ich.

Pán Mikloš povedal, že zvyčajne zakladá svoje výpravy na tajných mapách, ktoré vytvoril bývalý astronaut NASA Gordon Cooper.

To, čo ho priviedlo k mimozemskej “kozmickej lodi”, bola mapa, ktorú astronaut vytvoril v šesťdesiatych rokoch.

Pán Cooper bol ten človek, ktorý pilotoval v roku 1963 kozmickú loď Merkúra-Atlas 9 Faith 7 okolo Zeme 22 krát, snaha, ktorá dláždila cestu k pristátiu na Mesiaci.

Astronaut bol tiež prvý Američan, ktorý spal vo vesmíre a prvý, ktorý letel z našej atmosféry hneď dvakrát.

Pán Miklos povedal, že tento hrdina z NASA bol jeho dobrým priateľom.

Pán Cooper bol požiadaný americkou vládou, aby vykonala tajnú špionážnu misiu na obežnej dráhe.

Astronaut NASA, ktorý bol aktívny počas studenej vojny, musel hľadať nejakú jadrovú hrozbu.

Zatiaľ čo sa pokúšal nájsť z vesmíru ruské ponorky alebo rakety, pán Cooper zaznamenal pozície karibských vrakov a vytvoril mapu po návrate na Zem.

Po prijatí odškodnenia diagnostikoval pán Cooper pánovi Miklosovi mapy podľa lovca pokladov.

Pán Cooper zomrel, postihnutý Parkinsonovou chorobou, o rok neskôr, v roku 2004, keď mal 77 rokov.

Zdroj:express.co.uk | Foto:youtube.com

echo adrotate_group(3);