Na dne Tichého oceánu sa našla hmatateľná pyramída pravdepodobne z obdobia staroveku. Ufológovia vyjadrili názor, že je to prvý fyzický pozostatok stratenej civilizácie Atlantídy. Záhadný objekt, ktorý možno kedysi bol súčasťou veľkolepého bohatého mesta, objavil jeden z obyvateľov Argentíny počas video- vysielania aplikácie Google Earth.

echo adrotate_group(1);

Známy ufológ Scott Warring predostrel teóriu, že nájdený objekt by mohol byť mimozemskou loďou. Podľa neho, takúto zložitú konštrukciu by ľudia nikdy neboli schopní postaviť. Takže je to jednoznačne dielom mimozemskej vyspelej civilizácie.

Objav pokladá za veľmi významný , ba až prevratný. A to aj v prípade, ak by sa dokázalo, že podmorská budova nie je žiadne UFO, ktoré sa ocitlo na dne oceánu.

Pri skúmaní nálezu výskumníci dospeli k záveru, že pyramída má dĺžku 14-18 metrov.  A niektorí sa domnievajú, že ju postavili obyvatelia Atlantídy- Nádherného mesta s tragickým osudom.

Podľa starovekej legendy sa tento ostrovný štát nachádzal na jednom zo súostroví Tichomoria. Počas zemetrasenia bol absorbovaný oceánom. O tejto civilizácii sa prvý krát zmienil známy grécky filozof Platón

 

Zdroj: actualnews.org| Foto: maxpixel.net; pixabay.com; youtube.com

echo adrotate_group(3);