Vedci, členovia medzinárodnej skupiny, ktorí skúmajú možné scenáre vývoja života na Zemi, zvažujú nebezpečnú planétu Nibiru. Predpokladá sa, že predstavitelia Planéty X môžu urobiť z nás pozemšťanov svojich otrokov- a vlastne to bude jediná šanca na prežitie.

echo adrotate_group(1);

Je to tak ako to je- hovoria výskumníci. Na Zemi môžeme v blízkej budúcnosti očakávať technologickú katastrofu globálnych rozmerov. Tiež sa predpokladá sebestačnosť v dôsledku vplyvu civilizácie na podnebie a zhoršenie globálneho otepľovania.

Vedci zostavili prognózu vývoja ľudskej histórie. Potenciálny konflikt s Planétou X môže byť prínosom pre ľudstvo a otvára nové príležitosti na prežitie. Na Zemi potom začne nová etapa existencie spolu s predstaviteľmi mimozemskej civilizácie.

“Mierumilovná“ kolonizácia modrej planéty Nibiru je možná. Po nejakej dobe môžu pozemšťania vnímať rasu mimozemšťanov ako náboženské dogmy.

Názory medzinárodnej skupiny vedcov zo strany verejnosti sú vnímané rôznymi spôsobmi. Podporovatelia “teórie odporu” odporcovia pozície výskumníkov nazývajú zradcami ľudstva.

 

Zdroj: actualnews.org | Foto:youtube.com

echo adrotate_group(3);