Je toľko spôsobov akými môže zaniknúť ľudstvo! A teraz konšpiračný teoretici prišli s ďalším scenárom desivej apokalypsy. Údajne  dokázali odtajniť materiály, kde sú prezentované záhadné  proroctvá vesmírnych bytostí o tom, aký osud očakáva Zem. Smrť celého ľudstva môžu spôsobiť meteorické dažde.

echo adrotate_group(1);

Podľa odborníkov, mimozemšťania vyslali svoje odhalenia počas návštevy Dwight Eisenhower, ktorý bol 34. prezidentom USA. V roku 1954 vedúci krajiny v rámci vládnych stretnutí uviedol, že mimozemšťania majú v úmysle pomôcť pozemšťanom.

Uvádza sa, že politik a jeho tím mohli pozorovať pristávací proces návštevníkov, ale museli zástupcom mimozemských rás sľúbiť, že nikdy nikomu nepovedia o tom, čo sa stalo.
Experti na sprisahanie sa domnievajú, že mimozemšťania jednoducho chceli varovať Eisenhowera o udalostiach, ktoré sa začnú objavovať na planéte s príchodom roku 2000.

Keď kombinácia faktorov a porušenie meteorickej aktivity Zeme sa môžu stretnúť v podobe smrtiacich meteorických rojov, a uložiť ich z toho môže byť iba na výstavbu “deflektorom štítov” alebo podobné štruktúry, pre ktoré ľudia potrebujú spojiť svoje sily.

Zdroj: actualnews.org | Foto:youtube.com

echo adrotate_group(3);