Bývalý astronaut NASA Leland Melvin prehlásil, že počas svojich vesmírnych misii stretol záhadnú bytosť, ktorá veľmi  pripomínala mimozemšťana. Tajomný tvor údajne vyšiel z   priestoru užitočného zaťaženia, keď pracoval na raketopláne Atlantis. Tento bývalý zástupca oddelenia o tomto zážitku  napísal na svojom Twitteru.

echo adrotate_group(1);

Podľa astronauta sa “stvorenie” zdalo organické, ale nemalo  “pevnú” a statickú formu. O stretnutí s “mimozemšťanom” informoval Melvin aj kompetentných zamestnancov v NASA, ale odtiaľ dostal vyjadrenie, že sa nejedná o mimozemšťana, ale o kus ľadu.

 

Leland Melvin

S vedeckými titulmi v oblasti materiálovej vedy a chémie astronaut pochyboval o takomto jednoduchom vysvetlení vesmírnej agentúry. Podľa NASA skúmajú slnečný systém a za jeho bezhraničnými územiami a snažia sa nájsť nezameniteľné znaky života mimo planétu Zem.

Tweeting Melvin sa objavil v čase, keď bývalí predstavitelia amerických vlád pripustili, že ľudia vo vesmíre nie sú jedinou humanoidnou rasou. Predovšetkým o tom hovoril veterán “Apollo-14” Edgar Mitchell a potom Luis Elizondo, bývalý zamestnanec Programu na identifikáciu leteckých hrozieb v Pentagone.

 

Zdroj:actualnews.org| Foto:youtube.com

echo adrotate_group(3);