Hoci mnohí ľudia neveria v existenciu mimozemšťanov, ale zároveň nikto nebol schopný predložiť jednoznačný dôkaz, ktorý by ich existenciu vyvrátil. Takže nečudo, že táto téma bola vždy veľmi diskutovaná. Odborníci teraz zostavili zoznam 7 miest, ktoré môžu mať mimozemský pôvod

echo adrotate_group(1);

 

Pripravili sme pre vás 7 tajomných miest na Zemi. Miest, ktorých vznik nevie doteraz veda, ani racionálny rozum vysvetliť. A miesta, ktoré možno vybudovali vesmírny ľudia.

 

Nazca plošina

Toto je skupina obrovských geometrických geoglyfov umiestnených na náhornej plošine Nazca v južnom Peru. Prvým, kto si všimol tajomné kresby, bol americký vedec Strip Koskov v roku 1939.  Napriek množstvu teórií týkajúcich sa pôvodu tejto skupiny teórií najpopulárnejším vysvetlením je, že predmet bol určený na pristátie mimozemských lodí.

Egyptské pyramídy

Boli inštalované na 30 stupňov severnej zemepisnej šírky s mierkou 15 stupňov. Existuje orientácia po celom svete a s ohľadom na vzájomnú polohu. Takto sa nachádzajú stanice, ktoré hrajú úlohu nepretržitého komunikačného kanálu pre rôzne objekty, čo naznačuje komunikáciu s mimozemskými loďami.

Teotihuacan

Toto mesto sa nachádza 50 km od mesta Mexico City. Známy výskumník Erich von Deniken tvrdí, že ho stavali staroveké civilizácie, pretože stavitelia mali dôkladnú znalosť astrológie a matematiky. Nie je vylúčené, že aj mimozemšťania vytvorili niektoré budovy na Zemi. Táto teória je potvrdená názvom mesta, ktorý sa interpretuje ako “miesto, kde sa bohovia narodili”.

Tvár  na Marse

Obraz bol vytvorený spoločnosťou NASA Viking 1 v lete roku 1976. Ufológovia veria, že tvár humanoidov je dôkazom prítomnosti cudzincov. Predpokladá sa, že mestá na Marse sa zrútili a pozostatky mimozemšťanov sa začali objavovať.

 

Sacsayhuaman

Štruktúra je na umelo lemovanej horskej hore. V strede je kruhová štruktúra, ktorá je kalendárom Inkov. Odborníci pochybujú, že objekt bol postavený ľuďmi, nemohli vyniesť obrovské bloky na horu.

Stonehenge

Táto megalitická štruktúra, ktorá sa nachádza v Anglicku, pozostáva zo zložiek kruhu kameňov. Odborníci sa domnievajú, že tvorcovia objektu poznali orbitálne obdobie mesiaca a trvanie slnečného roka. Niektoré labyrinty sú umiestnené na geomagnetických anomáliách pre komunikáciu na dlhé vzdialenosti.

 

Veľkonočný ostrov

Je obklopený úplným tajomstvom. Toto miesto bolo naplnené veľkými postavami, ako tváre. Nikto nevie, kto boli vytvorení a za akým účelom.

 

Zdroj: actualnews.org | Foto:youtube.com

echo adrotate_group(3);