Obyvatelia Kanady upadli do strašlivých obáv, ktoré im kradnú spánok. Na videokameru bol v rozľahlých kanadských lesoch náhodou natočený neznámy desivý tvor. Bizarné záznamy ukazujú záhadného humanoida, ktorý prenasleduje losa. Jedná sa o hrozivú kreatúru, alebo o prostú hru tieňov?

echo adrotate_group(1);

 

Videoklip, ktorý zachytila Audree Frechette v údolí Gaspé v meste  Quebec , bol náhodou vytvorený, keď sa pokúsila zaznamenať zviera na ceste.

Keď sa Audree pozrela spätne na zábery, všimla si, že sa niečo objavilo v pozadí. Bližší pohľad odhaľuje podivnú postavu, takmer podobnú človeku. Pohybuje sa bližšie k čistinke, skôr než sa opäť  zmizne a schová sa v kríkoch.

Bol nahraný na kanále YouTube spoločnosti Audree a diváci sa rýchlo podelili o svoje názory na presne to, na čo sa pozerali.

“Vyzerá to ako Gloch,” tvrdí jeden užívateľ v komentári . Aj iný sa odkazovali na túto notoricky známu postavičku z trilógie „Pána prsteňov“ a to hlavne jeho najobľúbenejšou frázou: „Môj miláčik…“

Ale štvrtina vyšla ešte ďalej a povedala: “Vyzerá to, že to, čo sa stalo, že je to Rake.”

Rake je mýtický humanoidný tvor, o ktorom sa uvádza, že napadá ľudí a zvieratá.

Mýtická šelma je približne vysoká, má svetlošedú kožu a nemá viditeľný nos. Jeho posledné údajné pozorovanie bolo zdokumentované v roku 2006.

Zdroj: express.co.uk; dailystar.co.uk | Foto: youtube.com

echo adrotate_group(3);