Jedna z teórii ufológov tvrdí, že mimozemšťania sa nenachádzajú vo vesmíre, ale budujú si svoju civilizáciu vo vodnom svete pod hladinami jazier a morí. (viac čítaj TU). A teraz sa možno táto hypotéza potvrdila. V jednom z jazier v New Hampshire svedkovia videli “vodné UFO”. Očití svedkovia sa rozhodli zachytiť pozoruhodný úkaz  na video, ktoré sa následne objavilo na webe Youtube.

echo adrotate_group(1);

Svedok poznamenal: “Akonáhle som prišiel na jednodňový výlet, všimol som si podivné vlny. Bolo to nezvyčajné kvôli ich neprirodzenému pohybu. Vyzerali ako vodná smršť, hoci veľmi malá.”

Názory používateľov internetu boli rozdelené. Niekto poznamenal, že to, čo videl, by sa sotva mohlo nazvať UFO. Jeden z komentátorov napísal, že považuje UFO za lietajúci objekt. V tom istom prípade možno hovoriť o mimovládnej organizácii – neidentifikovanom ponorenom objekte. Tam boli aj tí, ktorí sa rozhodli, že dôvodom toho, čo videli, bola veľká ryba pod vodou. Odborníci zatiaľ nevyjadrili svoj názor.

Zdroj: youtube.com | Foto: youtube.com

echo adrotate_group(3);