Tajná technika je opísaná v knihe Relax a Win. Pôvodne  bola určená na využitie a potreby americkej armády. Autor celého systému metód a nástrojov prehlasuje,  že  ľudia sa môžu zaspať a  plnohodnotne nabrať sily už za 2 minúty! A to v každom prípade bez výnimky!

echo adrotate_group(1);

Myšlienka vývoja takejto tajnej metodiky mala veľmi smutnú motiváciu. Vedúci predstavitelia amerických vojenských chceli zabrániť množiacim sa prípadom smrti pilotov, ktoré spôsobil stres z nedostatku spánku. Dokonca aj keď boli stroje vypnuté, piloti sa nevedeli uvoľniť a prinútiť sa zaspať.

Na začiatok podľa vyhláseného postupu by mali byť všetky tvárové svaly uvoľnené, potom je potrebné čo najskôr znížiť ramená, po ktorých je potrebné uvoľniť ramená z jednej hmotnosti naopak.

Potom musíte pracovať psychicky na nohách a odstrániť z nich váhu. Ďalšou časťou kurzu je 10-minútová relaxácia, ktorej úlohou je oslobodiť sa od myšlienok. Pre lepšiu účinnosť, autori poznamenať, človek si môže predstaviť seba v tmavej miestnosti v sametovej hojdacej sieti alebo ležiace na lodi, pozerajúc na modrú oblohu.

 

Zdroj: actualnews.org | Foto:youtube.com

echo adrotate_group(3);