Video urobené pred vyše pol storočím dokazuje, že myšlienka starovekých mimozemšťanov nie je výhradným fenoménom 21. storočia. Verejnosť sa stala aspoň sprostredkovane svedkom objavenia takzvaného mimozemského faraóna. Múmia, merajúca vyše dva metre, neidentifikovateľného chemického zloženia sa našla v Egypte počas tajnej misie.

echo adrotate_group(1);

Americkí experti tvrdia, že majú vo svojich rukách tajný archív KGB. Autentifikácia jedného záznamu je potvrdená odborníkmi, bola vytvorená v roku 1961 počas tajnej misie, ktorá bola s názvom Isis Project.

Príbeh o objave humanoidnej múmie prišiel k novinárom amerického televízneho kanála BBC. Priamu účasť na misii urobil astrofyzik Viktor Ivanovič. Jeho úlohou bolo objaviť tajné vedomosti, ktorými Egypťania postavili pyramídy.

V procese štúdie našli vedci dva sarkofágy s múmiami v jednej z pyramíd v Gíze. Oficiálne dokumenty o tejto otázke neboli nikdy predložené kvôli ich utajeniu. Očití svedkovia sa domnievajú, že nález je mimozemského pôvodu. Výška humanoidnej múmie je väčšia ako dva metre. Výsledky analýzy uhlíka hovoria, že vek nálezu presahuje 12 tisíc rokov.

 

Zdroj: actualnews.org | Foto: youtube.com

echo adrotate_group(3);