Na svete je ďalšia strhujúca konšpiračná teória. A tentoraz sa konšpirátori naozaj predviedli! Tvrdia totiž, že egyptský faraóni boli v skutočnosti mimozemšťania krížení s ľuďmi.

Konšpirační teoretici uverejnili správu, v ktorej sa uvádza, že egyptské legendy sa datujú ako Zep Tepi, ktoré možno preložiť ako “prvýkrát”. Ako hovoria legendy, na Zemi bol “zlatý vek”, takže bohovia zostúpili z neba vo “vajciach” alebo člnoch. Pod pojmom “bohovia” sa rozumejú niektoré inteligentné bytosti, ktoré lietali na našu planétu z vesmíru a svojimi vedomosťami pomáhali ľudstvu.

Podľa niektorých odborníkov skutočnosť, že všetky pamiatky v Gíze sa úplne zhodovali s určitými súhvezdiami, pridáva celej záhade na vážnosti. Veď to sa nemohlo stať náhodou. Po celé desaťročia sa vyskytovali spory o tom, kto postavil neuveriteľné pyramídy v Gíze. Experti na sprisahanie veria, že pokročilé formy života z vesmíru preniesli svoje poznatky na Zem, alebo architektonické skvosty vytvorili ešte dávno pred vznikom civilizácie.

“Ako inak by mohli Egypťania postaviť pyramídu, ktorá je presne natočená na sever, keď nemali kompas? Len tak, že zástupcovia vyspelých mimozemských civilizácii, ktorí mali obrovské vedomosti a pokročilú technológiu, prišli a využili svoje kompasy. Jednoducho pristáli na Zemi a zistil skutočný magnetický severný a južný pól. A potom postavili  pyramídy.”


Konšpiračné teoretici tiež uviedli, že pyramídy boli len jednou z mnohých neuveriteľných stavieb vybudovaných pred tisíckami rokov, hoci to nebolo možné s technológiami tej doby. K takýmto stavbám patrí Stonehendge ktorý sa skladá z kameňov s hmotnosťou až 50 ton, staré kamenné tvrdze mimo Inkov Cusco kapitálových Peru, Nazca liniek, vrátane asi 300 geometrických tvarov a 70 obrazov zvierat a kamenné postavy ľudí na Veľkonočnom ostrove , ktorého vek je viac ako 1000 rokov.

Zdroj: neveroyatno.info | Foto: commons.wikimedia.org; neveroyatno.info; maxpixel.freegreatpicture.com; pixabay.com

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk