Prečo nenastala apokalypsa a planéta Nibiru nezničila 16. augusta našu planétu? Ufológovia veria, že koniec sveta nebol kvôli činnostiam NASA.  Letecká kozmická agentúra údajne dokázala zmeniť trajektóriu Planéty X a uvoľnila na ňu tajné rakety. Termín Apokalypsy je odložený.

echo adrotate_group(1);

UFOlógovia neprestávajú prekvapovať. Ich predpovedaný koniec sveta nenastal, ale to ich vôbec nevyviedlo z miery! Majú pripravenú skutočne originálnu verziu, prečo apokalypsa plánovaná na polovicu augusta nenastala.

S pomocou brutálnych, absolútne nevyvratiteľných argumentov tvrdia, že zániku ľudskej rasy bolo zabránené zvonku.  Termín apokalypsy sa opäť presunie do vzdialenej budúcnosti. Špecialisti veria, že Nibiru naozaj ohrozovala Zem. Ale pre vodcov vedúcich štátov sveta to nebolo výhodné, aby to oznámili širokej verejnosti.

Snáď samotný objekt zmenil trajektóriu. Zároveň  ho mohli ovplyvniť rakety NASA. ale to sa pred zvyškom ľudstva utajuje. Nibiru sa môže stať odrazovým mostíkom na testovanie nových amerických zbrojných systémov. To môže pomôcť čeliť hrozbám zvonku.

Podľa predpokladu špecialistov sa niekoľko štátov zúčastnilo na podujatí na zmenu trajektórie Planéty X a jej odklonenie od Zeme. Bombardovanie Nibiru s raketami sa pravdepodobne uskutočnilo 14. augusta. To bol v ten deň, keď vedci pozorovali anomálny pokles meteoritov.

Zdroj: actualnews.org| Foto:youtube.com

echo adrotate_group(3);