Svetová vojna číslo III  vybuchne v roku 2020 po tom, čo Severná Kórea vypáli raketu na Havaji. Incident vyvolá odplatné opatrenie zo strany USA a celé to skončí niekoľkoročným  smrtiacim konfliktom.   Takúto nepeknú a hlavne pomerne blízku budúcnosť  nám predpovedá ďalší údajný cestovateľ v čase v bizarnom videu YouTube.

echo adrotate_group(1);

Michael Phillips, muž s rozmazanou tvárou, ktorý bol predstavený na začiatku 13-minútového videoklipu tvrdí, že sa narodil v roku 2043 a zo svojej doby odcestoval v roku 2075.

O budúcnosti prezradil, že  Kim Jong vyhlásil vojnu USA. Pán Phillips, ktorý hovorí s obscénnym anglickým prízvukom, povedal, že Spojené kráľovstvo bude vtiahnuté do vojny a Rusko a Čína sa spojili proti britskej armáde.

Povedal, že trojročný konflikt nasledovala “obmedzená výmena” medzi USA a Severnou Kóreou v marci 2019.

Povedal: “Celkovo to bola veľmi rýchla a brutálna vojna a bezmála milióny ľudí bolo zabitých.”

Tiež povedal, že vo vojne boli použité aj jadrové zbrane.

Nemôžu chýbať ani predpovede  prírodnej katastrofy, ktorá údajne úplne zničí LA, Kalifornia.

Povedal, že mesto bude postihnuté zemetrasením o veľkosti 10,2 magnitudy nazvanou “Veľký” národnou tlačiarňou a že v dôsledku toho sa Kalifornia prepadne 3 metre pod hladinou mora, takže sa stala neobývateľnou.

Zaujímavosťou je tiež  Oprah Winfrey, ktorá – verte alebo nie- sa pokúsi o získanie post prezidenta. Neuspeje vlastne ju porazí muž zvaný Michael Macintosh. Tento pán prevezme vládu od Donalda Trumpa v polovici roku 2020.

Pán Phillips pokračoval v téme udalostí roku 2020 a povedal, že desaťročie prinesie úspešnú misiu na Mars, aj keď podľa tzv. Časového cestovateľa NASA za tento úspech nebude zodpovedná- bol to Space X, Elon Musk.”

Dodal: “Poslali na začiatku roku 2020 niekoľko misií tam, aby sa pripravili na posádku na Marse s posádkou.”

Pán Phillips povedal, že vstúpil do sféry, ktorá bola ukrytá v tajnom bunkri po tom, čo slúžil v armáde.

Povedal, že guľa je stroj času, ktorý používal gravimetrické skreslenie, aby roztrhlo otvor v časovom priestore.

Zdroj: express.co.uk| Foto:youtube.com

echo adrotate_group(3);