Na oblohe nad Veľkou Britániou zbadali miestni obyvatelia údajný UFO tunel, pozdĺž ktorého sa vznášali mimozemské plavidlá. Niektorí očití svedkovia zvažujú že to, čo videli možno boli len  lietadlá, ale ufológovia trvajú na mimozemskom pôvode objektu.

Podivné stopy na oblohe si všimli obyvatelia Východného Sussexu. Pozorovatelia poznamenávajú, že tunely sú úplne neviditeľné, kým nie sú obklopené mrakmi. Aj objekty môžu meniť smer v závislosti od toho, kde je položený kurz mimozemských lodí. V oblakoch po Británii sa po prvýkrát objavuje nevysvetliteľný jav. UFOlogisti tiež naznačujú, že ľudstvo pozorovalo portály v iných rozmeroch a ponechalo také nezvyčajné stopy.

Pracovníci NASA a iné vedecké organizácie neposkytli oficiálne pripomienky k situácii. Medzitým sa na internete diskutuje video nasnímané študentmi z Sussexu, ktoré jasne ukazujú niekoľko oblúkovitých tunelov z oblakov.

Jeden komentátor poznamenal, že fenomén je vysvetlený tým, že na ožiarené oblaky padá tieň, ktorý vytvára silný kontrast. Iní naznačili, že hovoríme o chemikáliách rozptýlených na oblohe.

 

Zdroj: actualnews.org | Foto: youtube.com