Egyptské pyramídy odhalili ďalšie zo svojich šokujúcich tajomstiev! V tajnej miestnosti faraónovej pyramídy sa našla zvláštna múmia. Hneď na prvý pohľad bolo jasné, že sa nejedná o pozostatky človeka. Odborníci sa domnievajú, že má určite mimozemský pôvod. A navyše zaznel názor, že TOTO zďaleka nie je jediný exemplár…  

Malé telíčko mimozemšťana s veľkými očami bolo nájdené v pyramídovej hrobke. Konkrétne v tajnej miestnosti v blízkosti komnaty, v ktorej bolo umiestnené telo samotného egyptského faraóna.

Pozostatky zachované procesom mumifikácie , boli nájdené  v jednej z egyptských pyramíd v bezprostrednej blízkosti hrobu Senusert II . Informácie o nájdení múmie sa pred minulý mesiac objavili na verejnosti a existujú nepotvrdené správy o tom, že sa našli aj iné telá, neznámeho a hlavne nepozemského pôvodu. Prvýkrát o tom informoval Victor Lubeck, bývalý profesor archeológie na univerzite v Pensylvánii .

Múmia bola nájdená v samostatnej, tajnej časti pyramídy a bola pochovaná so všetkými vyznamenaniami. Nápisy v miestnosti hovoria, že to bol Osirunet , poradca faraóna , ktorého meno znamená ” hviezda ” alebo ” prichádza s hviezdami “. Možno, že prišiel z Marsu , kde bola voda, o čom svedčia obrázky nasnímané roverom ” Zvedavosť “.

Okolo tela boli nájdené podivné predmety, pôvod a ciele, ktoré archeológovia stále nedokážu určiť!

Zdroj: archaeologicaly.com| Foto: archaeologicaly.com; youtube.com