Očitý svedok zverejnil na internete video anjela, ktorý sa vznášal nad Texasom. Vo virtuálnom priestore sa okamžite strhla búrlivá diskusia. Záznam je skutočne pôsobivý, ale je to anjel? Alebo nejaká nadprirodzená bytosť? A ak to všetko má racionálne vysvetlenie…ako znie?

Autor videa tvrdil, že plánoval natočiť zamračenú oblohu. Sprvu nevidel v nebeskom priestore nič neobvyklé, ale pri prehraní videa zbadal, že v jednom okamihu sa mraky rozostúpili nečakaným spôsobom, čím vytvorili otvor (resp. otvory) a na ich okraji sa zjavilo  niečo ako anjel. Záhadná bytosť mala za sebou obrovské biele krídla, vyzerala presne tak, ako si ľudia predstavujú anjelov. Nemenej zaujímavým momentom bolo, že stvorenie má nielen ľudskú tvár, ale aj tmavé vlasy.

Po zhliadnutí záberov sa spustila webová búrlivá debata. Jej predmetom bolo, aký druh anjela stojí na mieste, zatiaľ čo aktívne máva krídlami. Niektorí komentátori dokonca obviňovali autora z manipulácie s faktami…ale aj tak nepodali vysvetlenie, akoby sa mu  podarilo zachytiť takýto okamih. Iní  užívatelia boli naklonení uveriť, že nezvyčajný objekt je jedným z dávnych astronautov, ktorý si kladie za cieľ preniesť svoje vedomosti pozemšťanov.

 

Zdroj: youtube.com | Foto: youtube.com