Vo vedeckom svete sa objavili informácie o príchode kométy 21P / Giacobini-Zinner k Zemi. V blízkej budúcnosti môže byť objekt pozorovaný pomocou ďalekohľadu a dokonca je tu určitá pravdepodobnosť, že tento úkaz bude viditeľný voľným okom.  

echo adrotate_group(1);

Astrológ UK Rod Cheng tvrdí, že tento objekt bude mať vplyv na životy ľudí. Podľa jednej verzie, kométy, viditeľné bez akéhokoľvek zariadenia, su vnímané ako predzvesť katastrofy, ako sú zemetrasenia a cunami. Nové vojenské konfrontácie sú tiež možné. Špecialista odporúča Pozemšťanom, nech nevykazujú agresiu voči svojmu okoliu.

Ďalší vývoj na planéte môže závisieť na farbe chvosta kométy. Ak bude mať šedý odtieň na Zemi sa to môže prejaviť politickou nestabilitou. Spolu s tým bude nedostatok životne dôležitých zdrojov. Červená farba indikuje zvýšenú mieru  trestnej činnosti, a to aj vo svetovom meradle.

Skeptici zase tvrdia, že kométa 21P / Giacobini-Zinner nemá žiadny vplyv na ľudstvo a na poveternostných podmienkach. Vplyv kozmického telesa na osud pozemšťanov je tiež nepravdepodobné, najmä pre tých, ktorí zaujímavosti o kométach nesledujú a neveria v astrológiu.

 

Zdroj: actualnews.org | Foto:youtube.com

echo adrotate_group(3);