RUSKÝ prezident Vladimír Putin môže podľa úžasných tvrdení cestovať časom alebo je dokonca nesmrteľným upírom. Tvorivé teórie sa objavili vďaka historickým obrazom, ktoré zachytávajú dvoch mužov  v rokoch 1920 a 1941. Osoby na fotkách údajne vyzerajú pozoruhodne podobne ako mierne mladšie verzie Putina, ktorý je teraz vo veku 65 rokov.

echo adrotate_group(1);

To viedlo konšpiračných teoretikov , aby vymýšľali verziu udalostí, ktoré dávajú do súvislosti staré fotografie a súčasného ruského prezidenta.

Jeden snímok, ktorý bol zhotovený v roku 1920, zobrazuje ruského vojaka, ktorý vyzerá ako ruský vodca.

Ďalšia fotka tiež zobrazuje ruského vojaka a bola vytvorená v roku 1941- a aj ten sa  na Putina výrazne podobá.

Na sociálnych sieťach spomínané zábery už nejaký čas kolujú a niektorí ľudia tvrdia, že sú to podobizne Putina

Stránka Disclose.tv sa k tejto teórii vyjadrila: “Na sociálnych sieťach sú cirkulujúce obrazy z rokov 1920 a 1941, pre ktoré niektorí ľudia tvrdia, že sú to fotografie ruského prezidenta Vladimíra Putina….V skutočnosti podporovatelia teórie, že Putin je všemohúci a nesmrteľný, rozšírili príbeh, že ich prezident je mytologickým tvorom, ktorý žije na našej planéte po stovky, ak nie tisíce rokov.”

Ďalej dodáva: “Obrázky boli stovky krát zdieľané teóriami sprisahania v snahe ukázať, že cestujúci času sú medzi nami vo všetkých oblastiach našej spoločnosti. Iní však veria, že Putin môže byť nesmrteľný, muž, ktorý slúžil ruským ľuďom už celé stáročia. Dokonca aj teórie vysvetľujúce tieto obrazy idú nad rámec toho, čo spája ruského vodcu populárneho s princom Vladom III. Zo Sedmohradska, tiež známy ako Lord Dracula.”

Väčšina vedcov odmietla možnosť cestovania v čase, pretože by sme museli dosiahnuť rýchlejší pohyb ako rýchlosť svetla, aby sme mali šancu.

Avšak v poslednej dobe sa vyskytli nejasné internetové videá s ľuďmi, ktorí tvrdia, že sú cestujúcimi, ktorí sa vrátili z budúcnosti.(viac čítaj TU, TUTU)

Putin nie je prvou svetovo preslávenou osobou, ktorá bola nájdená zachytená v historických obrazoch, čo vyvolalo nároky na cestovanie v čase. Aj tu zrejme bude platiť, že každý človek uvidí podobnosť a uverí v odvážne teórie len a len vtedy ak sám bude chcieť vidieť a uveriť.

Zdroj:express.co.uk | Foto: youtube.com

echo adrotate_group(3);