Tajomné kruhy v obilí od nepamäti dráždili fantáziu ufológov aj nadšencov paranormálnych javov. Existuje množstvo teórii…Jedna z tých najbizarnejších tvrdí, že kruhy v obilí sú v skutočnosti zašifrované správy od ľudí z budúcnosti, ktorí si vyvinuli schopnosť cestovať späť v čase. Myslíte, že môže byť na tom niečo pravdy?

echo adrotate_group(1);

UFO vyšetrovateľ Scott C Waring urobil na svojej webovej stránke ufosightingsdaily.com. mimoriadne vyhlásenie. Ešte pred nedávnom bol skalopevne presvedčený, že záhadné kruhy v obilí vznikli ako následok pristátia mimozemských kozmických lodí.

Teraz však rozšíril svoju ďalekosiahlu teóriu o sprisahaní, aby zahrnul možnosť, že sú to posolstvá posielané budúcimi generáciami pozemských obyvateľov, a preto dokazuje, že cestovanie v čase bude v budúcnosti možné.

Pán Waring je však známy tým, že robí faktické vyhlásenia v súvislosti s údajnými dôkazmi UFO založenými na vlastných špekuláciách.

Kruhy v obilí, ktoré sa často objavujú v juhozápadnom Anglicku, boli v deväťdesiatych rokoch minulého storočia oficiálne uzavreté ako komplikované podvody. Vtedy sa ukázalo, že mnohí „vtipkári“, vytvárajú  zložité konštrukcie pomocou drevených dosiek.

Napriek tejto expozícii sa niektorí ufológovia stále veria, že obrazce sú znaky mimozemšťanov, alebo sú dokonca aj pristávacie značky UFO.

Zdroj: express.co.uk | Foto:youtube.com

echo adrotate_group(3);