Prípad ďalšieho cestovania v čase! Tentoraz si záhadná cestovateľka  z budúcnosti priniesla aj dôkaz: Fotografiu, ktorá bola údajne urobená na Marse v roku 3812. Pritom prehlásila, že v dávno pred týmto dátumom bude navštevovanie Červenej planéty pre pozemšťanov pomerne bežnou záležitosťou.

37- ročná Mária vyhlásila, že cestovala v čase do roku 3812 a odišla na Mars – dodala, že na planéte sa nachádzajú roboti a ľudia sa tam “presťahovali”.

Ďalej vysvetlila: : “Takže som sa objavila na Marse. Vyzeralo to tam, ako na púšti s mnohými budovami, ihneď som urobila fotografiu….Môžete vidieť kozmické lode, na ktorých sme prišli, môžete tiež vidieť budovy.“

“Cestovateľka v čase” uviedla, že keď bola mladšia, stretla 60-ročného muža, ktorý sa jej predstavil ako  “Sir Benjamin Franklin” a ukázal jej “veľké laboratórium”, kde vykonával experimenty. Tento zážitok opisuje takto : „Povedal mi, že od svojich 20 rokoch študoval aj experimenty v oblasti netradičnej fyziky…. že má veľké laboratórium, kde vykonal svoje experimenty. Všetko, po čom som snívala, bolo v jednom z kabinetov tohto laboratória….Hovorím o stroji času. Keď mi sir Benjamin povedal, zostala som v šoku. ”

Mária vysvetlila, že Benjamín “navrhol”, že pocestuje do budúcnosti, aby zistila, ako dopadne plánovaná misia na Mars, či sa podarí Červenú planétu kolonizovať a aby urobila fotografiu ako dôkaz.

Ďalej hovorila: “Sir Benjamin mi navrhol, aby som cestovala do budúcnosti. Bol to môj sen…Jeho priatelia z 38. storočia pre mňa vystavili potrebné dokumenty. Mala som špeciálnu misiu … musela som letieť na Mars a odtiaľ priniesť fotografiu.“

Žena ale priznáva, že tento zážitok bol pre ňu mimoriadne bolestivý. Vraj v budúcnosti “obloha mala inú farbu” a že “lietajúce stroje” sa plavili po oblohe.

Dodala, že sa stretla s priateľom  Benjamina, ktorý si ju vzal do cestovnej kancelárie, ktorá bola zodpovedná za jej dopravenie na Mars.

Mária povedala: “Všetko bolo v tom čase iné, obloha mala inú farbu, v nej boli zelené miesta.  V 38. storočí som sa objavila a nepoznala som našu planétu…Mnoho lietajúcich strojov prechádzalo oblohou…Prechádzala som mestom, keď prišiel ku mne človek, ktorý nosil čierny kabát.Volal sa Sean, on bol Benjamín priateľ a požiadal ma, aby som ho nasledovala.“

Mária sa teda v poriadku dostala na Mars, ale na Zem z roku 3812 nemohla zabudnúť: “Odchádzali sme sa a šli sme do jeho auta, nemohla som zabudnúť na svoje emócie, keď sme lietali nad metropolou.”

Zdroj: express.co.uk; youtube.com | Foto: express.co.uk; youtube.com