Na Floride sa podarilo natočiť UFO. Záhadný vesmírny objekt tvaru tmavej cigary sa náhodne dostal pred objektív miestnej obyvateľky, ktorá tento záznam následne zverejnila. Autorka videí sa zdôverila, že s mimozemšťanmi má už svoje skúsenosti: Vraj na nich narazila pred štyrmi rokmi. A teraz sa podľa nej vrátili…

echo adrotate_group(1);

Minulú sobotu 18. augusta popoludní na oblohe nad štátom Florida sa objavil pomaly sa pohybujúci objekt. Americká žena, ktorá sedela na ulici, spustila video na telefóne a zachytila ​​UFO na fotoaparáte. V komentári o tejto udalosti, žena prosí mimozemskú loď, aby nezmizla a dodala, že sa na ňu narazila pred 4 rokmi. Je veľmi ťažké vidieť toto zariadenie na oblohe voľným okom. Skrýva sa v oblakoch a náhle zmizne, stáva sa neviditeľným alebo prechádza do inej dimenzie.

Okrem toho sa objekt pláva vzduchom veľmi pomaly, čo nie je typické pre lietajúce lode. Autorka videa, ktorá ju zdieľa na YouTube, poznamenala, že kritici môžu nazývať UFO pravidelným reklamným bannerom, ale verí, že sa s týmito návštevníkmi znova stretne.

 

Zdroj: youtube.com| Foto:youtube.com

echo adrotate_group(3);