Mimozemšťania žijú medzi ľuďmi, hovoria ex-bezpečnostní dôstojníci. Súčasne spolupracujú aj s armádami najvýznamnejších štátov súčasného sveta. Tento fakt údajne neúmyselne potvrdila aj NASA, keď nedávno na oficiálnej stránke zverejnila fotografie kozmickej lode.

Oficiálna verzia k fotografiám znela, že sa jedná o vývojový prototyp kozmického vozidla. Ufológovia ale tomu samozrejme neveria.. Odborníci sú presvedčení, že agentúra jednoducho ukázala vývoj UFO úplne náhodou. Boli klasifikované a vytvorené mimozemskými humanoidmi pre vládu.

Podľa ufológov predstavitelia mimozemskej civilizácie pozorujú a študujú ľudí. Sú kontrolované úradmi najväčších krajín a špeciálnych skupín. Ufológovia veria, že táto situácia sa teraz nastáva po celom svete. Niektorí mimozemšťania majú dokonca vojenské základne. Môžu spolupracovať s vedcami a dávajú im rôzne tajné informácie.

UFOlógovia sú presvedčení, že mimozemšťania poskytli americkej vesmírnej agentúre vývoj svojej lode, aby mohli zlepšiť vlastné vozidlá.

Podľa kozmolológov väčšina vesmírneho vývoja ľudstva vznikla len zásluhov mimozemšťanov. Keď prileteli na Zem, prilákali pozornosť niektorých mocných osobností …a následne zostali u nás dlhodobo . Prišli v pokoji, ale začali byť sledovaní, čo im umožnilo rozvíjať pozemskú  techniku. Z tohto dôvodu mohli ľudia navštíviť Mesiac a poslať satelity na planéty, ktorých vzdialenosť dosahuje milióny kilometrov.

Zdroj: actualnews.org| Foto:youtube.com